اینترنت همانند دریاست ، کسی که آن را نمی شناسد همانند کسی ست که شنا را نمی داند.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷
بستن پنجره
با کليک بر روي G+1 وب ما را در گوگل محبوب کنيد.
به ما +1 بدهيد!
خانه » پایان نامه » پایان نامه تاثیر مهاجرت اتباع افغانی در بزه کاری آنان در شهر مشهد

پایان نامه تاثیر مهاجرت اتباع افغانی در بزه کاری آنان در شهر مشهد

پایان نامه تاثیر مهاجرت اتباع افغانی در بزه کاری آنان در شهر مشهد

در این پست با پایان نامه ای ۱۱۵ صفحه ای با فرمت doc در مورد تاثیر مهاجرت اتباع افغانی در بزه کاری آنان در شهر مشهد در خدمت شما عزیزان هستیم.این پایان نامه شامل فهرست هایی چون:پیامدهای سیاسی و امنیتی-علل ورود افاغنه به ایران ، بعد از انقلاب اسلامی-پیامدهای اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی-وظایف دولت ایران طبق کنوانسیون ۱۹۵۱ و پروتکل ۱۹۶۷ – بررسی پیامدهای مهاجرت، از نظر علوم مختلف انسان-و….می باشد.

افغانی ها , بررسی پیامد های مهاجرت اتباع افغانی , بزه کاری اطفال و نوجوانان افغانی , پایان نامه تاثیر مهاجرت اتباع افغانی در بزه کاری آنان در شهر مشهد , پایان نامه در مورد اتباع افغانی , پیامد های سیاسی و اقتصادی افغانی ها در ایران , تاثیر مهاجرت اتباع افغانی , تکالیف پناهندگان افغانی نسبت به دولت ایران , دانلود پایان نامه , دانلود تحقیق در مورد اتباع افغانی , دانلود مقاله در مورد اتباع افغانی , در مورد افغانی ها , علل ورود افغانی ها به ایران , موجبات بزه کاری زنان افغانی , وظایف دولت ایران طبق کنوانسیون 1951 در مورد افغانی ها

پایان نامه تاثیر مهاجرت اتباع افغانی در بزه کاری آنان در شهر مشهد

بخشی از این پایان نامه:

۳ – ۱ وضعیت حقوقی ، اجتماعی و فرهنگی افاغنه در ایران

در میان اردوگاه های فعال در ایران، ۱۳۰ اردوگاه مختص عربها و کردهای عراقی است و فقط ۱۷ اردوگاه به پناهندگان افغان اختصاص داده شده است . بر اساس آمار رسمی ، در حال حاضر یک میلیون و چهارصد و هشتاد هزار نفر پناهندۀ افغانی در ایران دارای مدرک اقامت اند و به نظر می رسد حدود پانصد هزار تن از آنان فاقد مدرکند .بیشتر جمعیت مهاجران افغان در شهرهای بزرگ ایران در محل های خاص متمرکز شده اند. محله های معروفی در حومۀ شهرهای مشهد ، اصفهان ، اراک ، شیراز و تهران . این گروه از مهاجران عمدتاً به فعالیت های ساختمانی ( کارگری ) و همچنین باربری و بارفروشی و دست فروشی مشغولند و در ساختمان های نیمه تمام یا محله های متراکم و زاغه نشین ، مستقرند. علاوه بر مشکلات کنترل مرزی، ورود افاغنه به صورت غیر مجاز ، عامل دیگری است که حداقل تعداد زیادی از مهاجران افغان ساکن در ایران ، تا سال ۱۳۶۷ حاضر به معرفی خود به استانداری ها و فرمانداری ها نشدند.در حدود سال های ۱۳۷۱ و ۱۳۷۲ به علت بروز جنگ های داخلی، حضور انبوه مهاجران غیر مجاز در ایران رو به فزونی نهاد . در سال ۱۳۸۰ طرح شناسایی اتباع و مهاجرین خارجی با هدف شناسایی تعداد آنها و داشتن اطلاعات به روز ، فعالیت خود را در سراسر کشور آغاز نمود که استان بزرگ خراسان با اجرای این طرح ، دویست و پنجاه و سه هزار و چهل و یک نفر تبعۀ خارجی   ( افغانی و عراقی ) را شناسایی کرد .

جهت دانلود روی لینک پرداخت زیر کلیک نمایید.

RIAL 90,000 – خرید

اشتراک گذاری مطلب

راهنما

راهنمای خرید فایل ها :
  • برای خرید فایل ها روی دکمه پرداخت آنلاین کلیک کنید.
  • بعد از کلیک روی دکمه پرداخت آنلاین به صفحه پرداخت بانکی هدایت می شوید.
  • با وارد کردن مشخصات کارت بانکی،دکمه تکمیل خرید را بزنید.
  • بعد از پرداخت و تکمیل خرید به صفحه دانلود فایل هدایت می شوید.
  • جهت اطمینان از دانلود فایل های خریداری شده یک ایمیل دانلود هم برای شما ارسال می شود.
  • در هنگام خرید ایمیل خود را به درستی وارد کنید و حتما شماره تراکنش را برای پیگیری به یاد داشته باشید.
  • اگر بعد از خرید در دانلود فایل مشکلی داشتید شماره تراکنش و ایمیل خود را برای ما ارسال کنید.
  • هر گونه سوال و یا مشکلی داشتید از بخش تماس با ما می توانید با مدیریت سایت در تماس باشید.


پیشنهاد می کنیم
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است